Catherine Correia opustila telenovely pro módní návrhářství

Catherine Josefina Correia Barrera ,venezuelská herečka, modelka a zároveň módní návrhářka, se narodila v Caracasu 28. února 1975. Podílela se na různých televizních seriálech a telenovelách v síti Radio Caracas Television.

V pouhých 9 letech začala tato mladá herečka své umělecké vzdělání tím, že se vydala do pohádkového světa divadla, byla součástí studentského sboru Lily Álvarez Institute, školy, kde na pět let svého života získávala první nástroje. Kniha džunglí byla první hrou dětského divadla, na které se podílela jako hlavní herečka, právě když absolvovala rok histriónského výcviku.

O několik let později se Catherine v plném dospívání podílela na třech po sobě jdoucích dílech Buster Reatón, Žlutá ponorka a Sobotní příběhy.

Později se Catherine rozhodla využít svůj potenciál televizní herečky tím, že přijala roli Teresity v telenovele The Challenge, kterou napsal Martín Hahn. Tam ztělesnila bláznivou, přítulnou a veselou dívku z prominentní haciendy ve vnitrozemí.

Herečka nemá zájem vrátit se na  obrazovku ani se šťavnatou a zajímavou smlouvou. Catherine nemá sociální sítě, má pouze twitter, aby byla informována o novinkách.

V současnosti se věnuje módnímu návrhářství a od roku 2004 je v hereckém důchodu, dodnes necítí potřebu se k tomuto žánru vracet.

Móda je dnes její život. Jejich věci jsou na prodej v Amapole v Terrazas del Club Hípico a v M&M Feria Diseño v Las Mercedes. 

Catherine Correia můžete nyní vídat v telenovele Barvy lásky(Carita pintada)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.