Divoký anděl (Muňeca brava)


Země výroby: Argentina
Rok výroby: 1998
Počet dílů: 270
Milagros vyrůstala v Buenos Aires od svého narození s dalšími dětmi v klášteře, jehož sestry se starají o sirotky. Její matka totiž zemřela při porodu a otce nikdy nepoznala. Velkým koníčkem dívky je fotbal, který hraje s dalšími dětmi z ulice. Díky tomu má přezdívku Cholito, podle argentinského fotbalisty Diega Simeoneho, zvaného Cholo. Po dovršení 18 let se Milagros dostane jako služka do zámožné rodiny Di Carlových. Ve vile La Soledad, kde žijí, pozná nové přátele, ale i zákeřné a intrikářské osoby, a to jak mezi ostatním personálem, tak mezi členy rodiny. 
 
Její hlavou je otec Federico, který sice vede rodinnou stavební firmu, ale zároveň většinou svého příbuzenstva pohrdá. Jeho syn, sukničkářský playboy Ivo, má vztah s otcovou ambiciózní a všehoschopnou sekretářkou Andreou, ale zároveň si užívá i s dalšími děvčaty. Dobrosrdečná a upřímná Milagros, kterou do problémů mnohdy přivede její prořízlá pusa, se stane služebnou Federicovy matky Angéliky, která téměř nevychází z domu a truchlí pro své ztracené vnouče. Dívka se navíc zamiluje do pánova syna Iva, který její city opětuje, jenže jejich případnému vztahu není ze strany rodiny přáno. 

 

Hrají: Natalia Oreiro – Milagros „Mili“ Esposito, Facundo Arana – Ivo Di Carlo, Fernanda Mistral – Luisa Di Carlo, Verónica Vieyra – Victoria „Vicky“ Di Carlo, Lydia Lamaison – Angélica Di Carlo, Victoria Onetto – Adelina „Lina“, Norberto Díaz – Damián Rapallo, Mariana Arias –  Andrea Ramosová, Silvia Baylé – Amparo Rodríguezová / Socorro Rodríguezová, Segundo Cernadas – Pablo Rapallo, Osvaldo Guidi – Bernardo Avelleyra, Valeria Lorca – Martha Rodriguezová, Gabriela Sari – Gloria Esposito, Pablo Novak – Alfredo „Bobby“ de Solo, Gino Renni – Ramón García Parapuchino, Marcelo Mazzarello – Morgan „Rocky“, Arturo Maly – Federico Di Carlo.

ÚVODNÍ ZNĚLKA

FOTKY