Země výroby: USA
Rok výroby: 2017
Počet dílů: 54

Valentina (Vale)  je veselá , prostá žena a velká fanynka herce telenovel, slavného Lucase Duarte. Životy Vale a Lucase se jednoho dne zkříží. Zatímco ona je ukryta v obří pizze, rozdává letáky  na ulici kde pracuje, zachrání život svého milovaného herce, ale ve skutečnosti je vše součástí jedné ze scén telenovely. To je první setkání mezi Lucasem a Vale, ale ne jediné. Lucasův pomocník Gabriel přichází s myšlenkou vytvořit soutěž pro všechny fanoušky Lucase a po malém podvodu se Vale stane vítězkou. Vale jde s potěšením s Lucasem na oběd a vše skončí tím, že mu znovu zachrání život, nyní  opravdově. Poté se Vale  stane jeho osobní asistentkou a jeho stín, jinými slovy  jeho strážný anděl. Vale začíná vidět, kdo je Lucas Duarte ve skutečnosti, ale i tak ho miluje stále více. Lucas si začíná uvědomovat, kdo je jeho skutečná fanynka … její síla, světlo, brilantnost a navzdory sobě se do ní začíná zamilovávat.
Ale stejně jako v každém příběhu je tu temná minulost, minulost kdy se Vale  musí se rozhodnout zda zůstane stále fanynkou…

Hrají:Angélica Vale – Valentina Pérez, Juan Pablo Espinosa – Lucas Duarte, Miguel Varoni – Justin Case, Scarlet Ortiz – Salma Beltrán, Ximena Duque – Adriana Zubizarreta, Jonathan Islas – Diego Castro, Gabriel Porras – Gabriel Bustamante, Omar Germenos – Carlos Zubizarreta, Gloria Peralta – Eloisa Romero, Elsy Reyes – Felicitas, Begoña Narváez – Jessica González, Pablo Azar – Benicio Torres, Gabriel Rossi – Miguel Castro, Josette Vidal – Miriam del Carmen, Ricardo Kleinbaum – Enrique Julio Gardiazabal, Lorena de la Garza – Natalia, Gabriel Valenzuela – Nicolás, Silvana Arias – Bárbara Blanco, Maritza Bustamante – Lucía Hernández, Mario Espitia – Agustín Peterlini, Freddy Florez – Roberto Flores / Bob, Roberto Plantier – Dr. Damián Arévalo, Fernando Pacanins – Víctor Carrizo, Lalo García – Rodrigo Gómez, Emmanuel Pérez –  Tomás Hernández.

ÚVODNÍ ZNĚLKA

FOTKY

Díly ke stažení ►

Díly online ►