Fernando Colunga

Fernando Colunga Olivares známý pod uměleckým jménem Fernando Colunga, se narodil 3.3.1966 v Mexico city, Mexiko. Jméno Fernando dostal po svém otci Fernandovi a příjmení Olivares podle rodného jména svojí matky, Margarithy Olivaresové. Přesto, že se narodil v Mexiku, pochází ze starobylé španělské šlechtické rodiny.Proto jeho rodiče mají titul Don a Doňa.
Fernando se už od dětství toužil stát hercem, ale jeho rodiče trvali na tom, aby vystudoval vysokou školu. Jeho rodiče stáli pevně na zemi, i když měl Fernando od dětství herecký talent. Fernando úspěšně dokončil studium jako stavební inženýr na prestižní škole Univerzita of Mexico. Po promoci podepsal smlouvu s nejúspěšnější mexickou televizí Televisa a protože se už od svých devíti let věnoval bojovým uměním, mohl se proto předvést jako kaskadér v některých telenovelách a filmech. První telenovela, ve které hrál, byla Maria Mercedes z roku 1992.
Od této chvíle hrál v mnoha telenovelách a filmech. V Čechách jsme ho mohli vidět například v telenovele Esmeralda nebo Alborada – v této telenovele předvedl svoje šermířské umění, Skutečná láska a Láska neumírá z roku 2008 – tady předvedl svoje kaskadérské kousky na motorce.
Jeho oblíbenou barvou je modrá, z jídla má rád pizzu. Navštěvuje kina a má rád všechny druhy filmú. Vlastní dva psy – Maxe a Tiaru. Je ještě stále svobodný, ale měl milostný poměr s krásnými herečkami – Norou Salinasovou, Lupitou Jonesovou, Sabine Moussierovou. Mnoho nechybělo a byl by se oženil s Thálií, se kterou byl zasnouben.

FOTKY

Please follow and like us: