Má tlustá Valentýna (Mi gorda bella)


Země výroby: Venezuela
Rok výroby: 2002
Počet dílů: 178
Ve středu příběhu stojí bohatá rodina Villanueva. Hlavou rodiny je Juan Angel. Jeho žena Olimpia je krásná, ale v jádru je zlá a stále intrikuje. Olimpie nenávidí Evu, která je vdovou po bratrovi Juana Angela Luisi Felipovi. Eva a Luis Felipe měli jediné dítě: Valentinu, která vyrůstala od smrti otce v internátě a je univerzální dědičkou majetku svého otce, k němuž patří i sídlo Villanuevů, jež obývá Juan Angel se svou rodinou. Olimpie a Juan Angel mají 4 děti: Oresta, Aquila, Ariadnu a Pandoru. Olimpia nechce za žádnou cenu opustit sídlo Villanuevů. Z Evy se po smrti jejího muže stala alkoholička. Bývala skvělá zpěvačka, ale alkohol ji zničil. Olimpie dělala vždy vše proto, aby Evu zdeptala a mohla se tak snáze zmocnit majetku po Luisu Felipovi. Eva je nyní vyléčená, vrátila se na výsluní slávy a chce začít s Valentinou znovu žít v sídle Villanuevů. Valentina končí internátní školu s vynikajícími výsledky. Spolužačky ji mají rády pro její milou vstřícnou povahu, ale lehce si ji dobírají kvůli její váze.
 
Valentina miluje svého bratrance Oresta, který je velký sportovec, letos opětovně obhajuje titul Železného muže. Vyhrává nad Romanem, který chodí s jeho sestrou Ariadnou. Pandora, druhá Orestova sestra, je nevypočitatelná, ponurá osoba, která nenávidí svou matku Olimpii. V domě žije ještě Roque, který pro Olimpii vykonává veškerou špinavou práci. Eva letí ve vrtulníku za dcerou, aby se účastnila její oslavy na ukončení studií. Přijíždí tam i Tza Tza, excentrická herečka, která je sestrou Evy. Eva slibuje Valentine, že teď už budou žít jen spolu. Má výčitky, že celá ta léta s Valentinou nežila, ale nešlo to jinak, smrt manžela ji tvrdě zasáhla. Věnuje Valentině stříbrnou lilii Villanuevů, váže se k ní nějaká legenda, zmínil ji i Valentinin otec těsně před smrtí. Eva odlétá a vrtulník ve vzduchu vybuchuje. Eva je pochována. Vše nasvědčuje tomu, že v havárii má prsty Roque a Olimpie. Olimpie se vloupe do části domu, kde bydlela Eva s rodinou a bere tam šperky, dobropisy a vše cenné. Valentina přichází do sídla Villanuevů. 

 

Hrají:  Natalia Streignard – Valentina Villanueva Lanz, Juan Pablo Raba – Orestes Villanueva Mercouri, Hilda Abrahamz – Olimpia Mercouri de Villanueva, Flavio Caballero – Juan Ángel Villanueva, Emma Rabbe – Tza-Tzá „Sasá“ Lanz Alvarado, Norkys Batista – Chiquinquirá „Chiqui“ Lorenz Rivero, Jerónimo Gil – Franklin Carreño, Marianela González – Pandora Villanueva Mercouri, Hugo Vásquez – Jordi Rosales, Aileen Celeste – Ariadna Villanueva Mercouri, Luciano D‘ Alessandro – Román Fonseca, Carlos Felipe Álvarez – Aquiles Villanueva Mercouri, Prakriti Maduro – Ninfa del Valle, Belén Marrero – Camelia „La Muñeca“ Rivero de Lorenz, Félix Loreto – Lorenzo Lorenz, Marcos Moreno – Roque Juliá, Ana Beatriz Osorio – Beatriz Carreño, Carlos Márquez – Don Segundo Villanueva Arismendi, Manuel Salazar – Luis Felipe Villanueva, Sandra Martínez – Fabiola Fonseca.

ÚVODNÍ ZNĚLKA

FOTKY

Díly ke stažení ►