Natalia Oreiro

Natalia Oreiro se narodila 19.5.1977 v Montevideo, Uruguay.
Od svých 8 let docházela na kurzy herectví, ve dvanácti vyhrála konkurs na hraní v reklamě a do svých sedmnácti účinkovala ve více než 30 spotech (mezi nimi i reklama na Pepsi nebo Niveu). Tehdy se rozhodla pro hereckou kariéru a odstěhovala se do Buenos Aires.
První hlavní roli hrála v seriálu 90-60-90 modelos, poté v Ricos y Famosos. Po dotočení těchto seriálů si jí všimli filmoví producenti a Natalia obdržela nabídku k natočení filmu Un Argentino en Nueva York (1998), který byl v Argentině tak úspěšný, že v prvním týdnu porazil i Titanic. Při této příležitosti měla možnost nazpívat k filmu úvodní píseň. 
 
Poté přišla klíčová role v telenovele Divoký anděl (Muñeca brava, 1999), lehce komediální seriál, který se vysílal v 27 zemích včetně ČR a přinesl Natalii celosvětovou popularitu. Natalia k seriálu nazpívala i úvodní píseň a vydala své první CD, jehož skladby byly v telenovele použity. 
Dále hrála v seriálech (Kachorra, El Deseo, Sos mi vida, Al ritmo del tango, Botines, film Cleopatra). K seriálu Kachorra, též vysílaného u nás, vydala třetí CD s názvem Turmalina.
V roce 2006 Natalia znovu spolupracuje s Facundem Aranou v seriálu Sos mi vida.
Po půlroční známosti se 31. prosince 2001 provdala za rockera Ricarda Molla s nímž má syna Merlína.

FOTKY

Please follow and like us: