Norkys Batista

Norkys Batista se narodila 30.8.1977 v v Caracasu, Venezuela. Svou kariéru začala jako modelka. Jednoho dne se jí náhodou její kamarád, majitel modelingové agentury, jestli by nechtěla zkusit udělat casting na reklamu. Pak  účinkovala v hodně reklamách a taky na přehlídkách. Byli to třeba reklamy na různé značky telefonů, aut, atd. Během těchto let také studovala obor Správu podniků, ale také cestovala do USA, protože tam měla nabídky jako modelka. V roce 1999 se zúčastnila Miss Venezuely a vyhrála Miss úsměv a Miss fotografie. Jako modelka je velice úspěšná, zúčastnila se také Miss Mesoamerica a Miss latina. 
Poté jí RCTV  nabídlo roli Desirée v Juaně la virgen.  Po jejím skvělém debutu dostala nabídku na roli Chiqui Lorenz v telenovele Mi gorda bella, proslulé topmodelky, která bojuje o lásku Oresta (Juan Pablo Raba). Pak přišla hlavní role v telenovele Estrambótica Anastasia, kde  dostala příležitost zahrát si trojroli: Anastaciu, Alexandru a Catalinu, trojici mladých krásných sester. 
Norkys byla vdaná za zubaře, modela a také herce Leonarda Luttingera, kterému v roce 2006 porodila syna Sebastiana  .Vztah se rozpadl v roce 2011.

FOTKY

Please follow and like us: