Osudová láska(Mi destino eres tú) od 5.října na tv RELAX!

Televize Relax oznámila reprízu mexické telenovely Osudová láska(Mi destino eres tú), kterou před časem vysílala tv Prima a také slovenská tv Joj.

V hlavní roli se známou herečkou a zpěvačkou Lucero (Nezlomná Valentina,Láska nezomiera) a Jorge Salinasem, půjde od 5. října v čase 19:55 každý den. Telenovela je z roku 2000 a má 90 dílů.

Děj:

Mladá právnička Andrea Sanvicente má všechny předpoklady k tomu, aby žila bezproblémový život. Osud si ji ale nejspíš vybral jako vzorový příklad všem, kdo si myslí, že dokonalé spojení krásy a inteligence zaručuje úspěch. Z minulosti se vynořují temné pařáty rodinného tajemství – jak to vlastně bylo s Andreinými rodiči? A sotva si půvabná dívka stihla vybojovat právo na lásku, novomanžel zemřel o svatební noci. Andrea se uzavře do sebe, jediným potěšením je pro ni práce a studia psychologie. Domnívá se, že po Ramirovi už nebude nikoho milovat. Přesto se záhy v jejím životě objevují dva muži, Eduardo Rivadeneira a Mauricio Rodriguez. Který z nich ale bude tím pravým? Eduardo je právník stejně jako Andrea. U soudu ale stojí na odlišných stranách. Andrea obhajuje člověka vyhozeného z firmy, jejímž je Eduardo právním zástupcem. Od prvního okamžiku to ale mezi protivníky v soudní síni jiskří, i když to zprvu nedokážou pojmenovat. V den, kdy zemřel Ramiro, Eduardova žena Emma měla nehodu, která ji uvrhla do kómatu. Manželství ale už stejně nefungovalo, měli před rozvodem. Eduardo se pokoušel manželství zachránit kvůli dceři Ximeně, ale rutina a monotónnost byly silnější. Po Emmině nehodě se Eduardo musí starat o dceru. Stejně jako Andrea si i Eduardo myslí, že se už nikdy nezamiluje. Občas se schází se Sofií, která se Andree pokusila zničit život už jednou. Tentokrát mezi soupeřkami v lásce propukne skutečná válka. Přesto si Andrea myslí, že Eduardo pro ni není vhodný muž. Příčí se jí zničit mu manželství a zkomplikovat vztah s dcerkou. Mauricio je docela jiný typ muže. Švihák, po vzoru svého otce zvyklý s ženami si pouze užívat. Udržuje sice vztah s Olgou, ale rozhodně jí nevěnuje své city. Jeho postoj k ženám se změní, teprve když se seznámí s Andreou. Poprvé v životě se totiž upřímně zamiluje. Dokáže se ale vymanit z pout otcovy výchovy a být s Andreou šťastný? Nitky životů všech protagonistů se pomalu proplétají. Andrea prochází těžkým, ale obohacujícím procesem. Pomalu začíná znovu vnímat, že jsou věci, pro které stojí za to žít a milovat.

Please follow and like us:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *