Příchuť lásky pokračuje dalším tureckým fenoménem. Erkenci Kuş neboli Zasněná láska na Prima LOVE!

Po odvysílání turecké telenovely Příchuť lásky Prima LOVE pokračuje novým televizním fenoménem Erkenci Kuş, který uvidíte pod českým názvem Zasněná láska. V hlavní roli se objeví krasavec z Příchutě lásky Can Yaman, který kompletně změnil podobu. Ze sexy podnikatele se stává urostlý a uvolněný majitel firmy, který miluje vlastní svobodu a má styl. V práci ho očaruje krásná a ztřeštěná dívka a láska je na světě.

Zasněná láska je vizuálně krásný televizní počin, který hýří barvami a veselou atmosférou. Další ozdobou seriálu, který se v turečtině nazývá Erkenci Kuş, jsou její dva hlavní představitelé. On je krásný a urostlý dědic firmy, ona roztomilá za každé okolnosti. Jejich vztah je založený na náhodě a osudu zároveň, který dodává celému příběhu tajemství. Jak láska dvou mladých lidí dopadne?

Zasněná láska a hlavní postava Sanem

Půvabná a veselá Sanem je snílek, který neví, co s životem. Když dostane od rodiny ultimátum, aby se provdala nebo si našla pořádnou práci, poslechne. Vyrazí za starší, úspěšnou sestrou, která má místo ve velké reklamní agentuře, a seznamuje se s jejím majitelem i jeho dvěma syny. Nechá se oklamat mladším z nich a okouzlí staršího. Sanem zažívá dobrodružství, které změní nejen její život, ale i životy všech kolem ní.

Pokračování Příchutě lásky?

Mohlo by se zdát, že Zasněná láska může být pokračováním úspěšné turecké telenovely Příchuť lásky, ale nenechte se mýlit. Příchuť lásky má pouze jednu sérii, která čítá něco málo přes osmdesát epizod. Co ale Příchuť lásky a Zasněnou lásku spojuje je atmosféra, která je veselá a tajemná zároveň, což dobře popisuje i vztah hlavních hrdinů. Je dost pravděpodobné, že herce Cana Yamana, kterého znáte z Příchutě lásky, možná ani nepoznáte. Can Yaman si totiž nechal narůst vlasy a svaly. Hodně svalů…, které uvidíte už 30. listopadu na Prima LOVE.

Zasněnou lásku můžete sledovat od 30. 11. na Prima LOVE každý den v 16.10.

Zdroj: love.iprima.cz

Díly budou dostupné také na našem webu !

Please follow and like us:

1 thought on “Příchuť lásky pokračuje dalším tureckým fenoménem. Erkenci Kuş neboli Zasněná láska na Prima LOVE!

  1. Erkenci Kus je vynikající seriálek.Oba hlavní protagonisté hrají výborně,ale i všichni ostatní,no a Can Yaman navíc,je opravdu herec hezký,moc sympatický.Dobře se na seriál kouká i víc než jedenkrát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *