René Strickler

René Guillermo Strickler Zende se narodil 20.10.1962 v Córdobě , Argentina. Vyrůstal v malém městečku Humboldt . Tam, se svými přáteli  ttrávil dlouhé večery hraním na kytaru a zpěvem. Ačkoli se nikdy nestal zpěvákem, snil o tom.
Když mu bylo 18 let, vstoupil na univerzitu . Začal inženýrství a později změnil na techniku ​​pro rybí farmářství . Ale nikdy ho nevyužil.
Během studií vykonával různá zaměstnání, aby získal nějaké peníze, byl zahradníkem,prodával tacos nebo dělal turistického průvodce.
Atraktivní nabídka která změnila jeho osud, když mu bylo nabídnuto pracovat jako model v Mexiku. Odjel na čas a už zůstal navždy.
V roce 1997 dostal první příležitost jako herec v románu  “Alguna vez tendremos alas” .Následující rok se podílel na dvou nových projektech: ¿Qué nos pasa? a “Sin ti”
I když většinu své kariéry dělal drobné postavy, v roce 1999 přišel zlom , když dostal hlavní roli v telenovele El privilegio de amar/Právo na lásku, a dále  hrál např. v telenovelách Ramona (2000), Amigas y rivales (2001)  nebo Mujer bonita(2002).
Z předchozího manželství má dvě děti. Nyní žije s Venezuelskou herečkou Ruby Cardozo, mají spolu dvouletého syna.

FOTKY

Please follow and like us: